Ağaç Feneri Ürünleri

Ağaç Feneri Ürünleri

Ağaç Feneri Nedir?

Ağaç feneri ürünleri; IP65 Dış mekan kullanıma uygun, ağaç ve tente aydınlatması olarak kullanılan aydınlatma kasasıdır. Ağaç fenerlerinin diğer adı ise ışıklı fener olarak da bilinmektedir.

Neden? Ağaç Feneri

Ağaç feneri ürünleri; Dış mekan kullanıma uygun olduğu gibi olası doğal hava koşullarına dayanıklıdır. Ağaç feneri ürünleri bilinen genel aydınlatmalara nazaran dekoratif aydınlatma imkanı sağlamaktadır. Ağaç fenerleri genellikle bir çok renge sahiptir. Tarafımızca üretilen ağaç feneri ürünlerinde bir çok rengimiz bulunmaktadır.

Ağaç Feneri Satın Alırken

Ağaç fenerleri satın alma işleminde karar sizlerin olduğu kadar en çok satılan renk bulgusu yoktur. Genellikle ağaç fenerleri ağaçlarda daha hoş bir görüntü vermesi için bir ağaçta tüm renkler aynı anda kullanılabilmektedir.

Ağaç Feneri LED Ampul Seçimi

Ağaç feneri ürünleri ampulsüz olarak satılmaktadır. Ampulsüz satılmasının en büyük sebebi ise kullanıcı tarafından istenilen ışık renkleridir. Ağaç fenerlerinde bizim önerimiz gün ışığı LED AMPUL kullanılması olduğu gibi LED AMPUL seçimi sizlerin tercihidir.